Profesionální kosmetické poradenství

Objednejte se+420 602 290 555


Jak mi přípravky kosmetiky Mary Kay změnily život

Michaela Kunická Michaela Kunická

Můj příběh s přípravky Mary Kay začal v roce 2007 někdy v lednu, kdy jsem byla na mateřské dovolené se svým 13-ti měsíčním synem. Má starší sedmiletá dcera šla do druhé třídy základní školy a manžel ležel s těžkou klíšťovou encefalitidou (zánětem mozkových blan) v nemocnici. V té době, době největšího chaosu, za mnou přišla má dlouholetá kamarádka, která spolupracuje s různými kosmetickými značkami a přinesla mi základní řadu Time WiseRozjasňujícím sérem se slovy: „Vyzkoušej to, s tvými pigmentovými skvrnami to určitě zamává.

Abych Vám to blíže přiblížila. Asi tak 11 let jsem bojovala se silnými pigmentovými skvrnami v obličeji. Po celou tuto dobu na mě kožní lékaři zkoušeli všechny možné kosmetické přípravky a nikdy mi nic nepomohlo. Už jsem se skoro smířila s tím, že se pigmentace nikdy nezbavím a v tom dorazila ona. Naordinovala mi na půl roku řadu Time Wise s Rozjasňujícím sérem a světe div se. Po pěti měsících za mnou přišel manžel a zeptal se mě, co se sebou dělám, že vypadám o poznání lépe. V té době jsem si začala uvědomovat, že kosmetika, kterou používám mi pomalu mění život k lepšímu.

Michaela Kunická - PŘED proměnou Michaela Kunická - PO proměně
Michaela Kunická - PŘED proměnou Michaela Kunická - PO proměně

Tehdy, pořád na mateřské dovolené, jsem začala přemýšlet o tom, jak bych mohla pomoci s podobnými problémy mým kamarádkám. Začala jsem si zjišťovat možnost spolupráce s kosmetikou . Má kamarádka, která mě s touto kosmetikou seznámila, mi ukázala registrační kufřík a já jsem si ho, na konci června r. 2007 ihned koupila s předsevzetím, že když nic jiného, budu mít kosmetiku za příjemnější peníze. Štěstí mi trošičku přálo a rozhodlo částečně za mě. Stejně tak jako manžel si mě začaly všímat kamarádky a kamarádi a všichni se ptali, co mou změnu ve vizáži způsobilo. Toto byl pro mne impulz začít pomalu dělat semináře. Při seminářích jsem demonstrovala svou denní péči. Prodej se mi začal dařit a tak mě oslovila má ředitelka Jana s možností dělat kariéru. Po cca hodince u kávy jsem odcházela s hlavou plnou novinek a možností. Motivující pro mě bylo to, že když se mi bude dařit, mohu mít své podnikání ve kterém jsem svým pánem a se dvěmi dětmi si práci přizpůsobím sobě a rodině.

Začala jsem pozvolna nabízet možnost spolupráce s přípravky Mary Kay a pomalu jsem si tvořila tým. Jednoho dne, pamatuji si to přesně, bylo to 30.4.2008 mi volala má ředitelka, že by se mnou ráda mluvila. Sešly jsme se a ona mi řekla, že mám výborné výsledky a že by bylo dobré vstoupit do DIQ. Vůbec jsem netušila o co jde, podepsala jí smlouvu a od 1.5.2008 jsem byla v DIQ, které jsem zdárně ukončila 31.8.2008 a stala se ředitelkou.

Nyní mám práci která mě baví a naplňuje, jelikož pomáhám a radím ženám, někdy i mužům jak o sebe pečovat aby se cítili lépe. Mám kolem sebe úžasný tým moc šikovných lidiček, kterým se také daří a se kterými se mi moc hezky spolupracuje a je mi v jejich přítomnosti fajn.

Práce u této společnosti je dar, který může mít kdokoliv, kdo chce a uchopí příležitost za správný konec.


O Mary Kay

Firma Mary Kay je jednou z největších kosmetických společností zabývajících se přímým prodejem pleťové a dekorativní kosmetiky. Dnes je zastoupena ve více než 35 zemích světa a pracuje pro ni více než 1 900 000 nezávislých kosmetických poradkyň.

Michaela Kunická

Michaela Kunická

Michaela Kunická


RSS

Novinky


Otevírací doba

Těšit se na Vás budu po předchozí telefonické dohodě

Pondělí – Neděle od 9 do 19 hodin

Objednávat se můžete na +420 602 290 555 nebo přes kontaktní forumulář.

Rychlý kontakt

Michaela Kunická
Vysočanská 233/93
190 00 Praha 9 – Střížkov

Email:
Tel.: +420 602 290 555

© 2019, Michaela Kunická – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na Profesionální CMS | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑