Profesionální kosmetické poradenství

Objednejte se+420 602 290 555


Jak mi přípravky kosmetiky Mary Kay změnily život

Michaela Kunická Michaela Kunická

Můj příběh s přípravky Mary Kay začal v roce 2007 někdy v lednu, kdy jsem byla na mateřské dovolené se svým 13-ti měsíčním synem. Má starší sedmiletá dcera šla do druhé třídy základní školy a manžel ležel s těžkou klíšťovou encefalitidou (zánětem mozkových blan) v nemocnici. V té době, době největšího chaosu, za mnou přišla má dlouholetá kamarádka, která spolupracuje s různými kosmetickými značkami a přinesla mi základní řadu Time WiseRozjasňujícím sérem se slovy: „Vyzkoušej to, s tvými pigmentovými skvrnami to určitě zamává.

Abych Vám to blíže přiblížila. Asi tak 11 let jsem bojovala se silnými pigmentovými skvrnami v obličeji. Po celou tuto dobu na mě kožní lékaři zkoušeli všechny možné kosmetické přípravky a nikdy mi nic nepomohlo. Už jsem se skoro smířila s tím, že se pigmentace nikdy nezbavím a v tom dorazila ona. Naordinovala mi na půl roku řadu Time Wise s Rozjasňujícím sérem a světe div se. Po pěti měsících za mnou přišel manžel a zeptal se mě, co se sebou dělám, že vypadám o poznání lépe. V té době jsem si začala uvědomovat, že kosmetika, kterou používám mi pomalu mění život k lepšímu.

Michaela Kunická - PŘED proměnou Michaela Kunická - PO proměně
Michaela Kunická - PŘED proměnou Michaela Kunická - PO proměně

Tehdy, pořád na mateřské dovolené, jsem začala přemýšlet o tom, jak bych mohla pomoci s podobnými problémy mým kamarádkám. Začala jsem si zjišťovat možnost spolupráce s kosmetikou . Má kamarádka, která mě s touto kosmetikou seznámila, mi ukázala registrační kufřík a já jsem si ho, na konci června r. 2007 ihned koupila s předsevzetím, že když nic jiného, budu mít kosmetiku za příjemnější peníze. Štěstí mi trošičku přálo a rozhodlo částečně za mě. Stejně tak jako manžel si mě začaly všímat kamarádky a kamarádi a všichni se ptali, co mou změnu ve vizáži způsobilo. Toto byl pro mne impulz začít pomalu dělat semináře. Při seminářích jsem demonstrovala svou denní péči. Prodej se mi začal dařit a tak mě oslovila má ředitelka Jana s možností dělat kariéru. Po cca hodince u kávy jsem odcházela s hlavou plnou novinek a možností. Motivující pro mě bylo to, že když se mi bude dařit, mohu mít své podnikání ve kterém jsem svým pánem a se dvěmi dětmi si práci přizpůsobím sobě a rodině.

Začala jsem pozvolna nabízet možnost spolupráce s přípravky Mary Kay a pomalu jsem si tvořila tým. Jednoho dne, pamatuji si to přesně, bylo to 30.4.2008 mi volala má ředitelka, že by se mnou ráda mluvila. Sešly jsme se a ona mi řekla, že mám výborné výsledky a že by bylo dobré vstoupit do DIQ. Vůbec jsem netušila o co jde, podepsala jí smlouvu a od 1.5.2008 jsem byla v DIQ, které jsem zdárně ukončila 31.8.2008 a stala se ředitelkou.

Nyní mám práci která mě baví a naplňuje, jelikož pomáhám a radím ženám, někdy i mužům jak o sebe pečovat aby se cítili lépe. Mám kolem sebe úžasný tým moc šikovných lidiček, kterým se také daří a se kterými se mi moc hezky spolupracuje a je mi v jejich přítomnosti fajn.

Práce u této společnosti je dar, který může mít kdokoliv, kdo chce a uchopí příležitost za správný konec.


O Mary Kay

Firma Mary Kay je jednou z největších kosmetických společností zabývajících se přímým prodejem pleťové a dekorativní kosmetiky. Dnes je zastoupena ve více než 35 zemích světa a pracuje pro ni více než 1 900 000 nezávislých kosmetických poradkyň.

Michaela Kunická

Michaela Kunická

Michaela Kunická


RSS

Novinky

Darujte na Vánoce krásu

07. prosinec 2015
Připravili jsme pro vás vánoční dárkové poukazy na odběr luxusního kosmetického zboží. Zvolte si částku, kterou chcete obdarovat a udělejte svým nejbližším opravdovou radost.

Profesionální líčení na ples z vás vyčaruje královnu plesu

28. leden 2015
Společně s námi si zamilujete plesy. Naše profesionální líčení na ples podtrhne váš půvab.

Otevírací doba

Těšit se na Vás budu po předchozí telefonické dohodě

Pondělí – Neděle od 9 do 19 hodin

Objednávat se můžete na +420 602 290 555 nebo přes kontaktní forumulář.

Rychlý kontakt

Michaela Kunická
Vysočanská 233/93
190 00 Praha 9 – Střížkov

Email:
Tel.: +420 602 290 555

© 2017, Michaela Kunická – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na Profesionální CMS | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑